RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentiem bronza Universiādes basketbola turnīrā

9. maijs, 2018
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu un sieviešu basketbola komandas izcīnīja bronzas medaļas Latvijas XXVIII Universiādē sacensībās «Studentu basketbola trakums 2018».

RTU vīriešu basketbola komanda sākotnēji ar rezultātu 81:72 piekāpās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) basketbolistiem un cīņā par otro vietu — Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komandai ar rezultātu 76:67. Sacensībās uzvarēja LSPA komanda, savukārt RSU basketbolisti ieguva sudrabu.

Sieviešu grupas turnīrā RTU piekāpās LSPA un RSU komandām, izcīnot bronzu. Zeltu ieguva LSPA komanda, bet sudrabu attiecīgi — RSU basketbolistes.

Sacensības notika 5.–6. maijā un tās organizēja biedrība «Studentu basketbola līga» sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību.

Sacensību rezultāti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments