RTU Sporta centrs

RTU studentiem — bronza Latvijas čempionātā badmintonā

5. februāris, 2018
Latvijas Badmintona federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izcīnīja bronzas medaļas 2018. gada Latvijas čempionātā badmintonā, kas 3. un 4. februārī notika Siguldas Sporta centrā.

Godalgoto 3. vietu badmintona čempionātā vīru dubultspēlēs ieguva Kristaps Jānis Gulbis un Teodors Kerimovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 2. kurss). Savukārt vīriešu vienspēlēs no RTU sportistiem labāko rezultātu uzrādīja Reinis Krauklis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kurss), savukārt Uģis Briedis (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina Tehnoloģiju institūta mācībspēks) ieguva 11. vietu.

Sieviešu konkurencē Annija Kuzma (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 1. kurss) ieguva 25. vietu.

Spēļu saraksts un rezultāti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments