RTU Sporta centrs

RTU studenti veiksmīgi startē Latvijas XXXII Universiādē badmintonā

7. jūnijs, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Latvijas XXXII Universiādē badmintonā vīriešu konkurencē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu.

Vīriešu vienspēlēs RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Reinis Krauklis izcīnīja otro vietu, RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes students Kārlis Stafeckis – 3. vietu, bet Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) students Thimirs Gunasekars no Šrilankas – ceturto vietu.

Savukārt vīriešu dubultspēlēs R. Krauklis pārī ar K. Stafecki izcīnīja pirmo vietu, trešajā vietā palika DITF students Kochhar Samay no Indijas pārī ar citu DITF studentu no Indijas Sriram Sethuraman.

Arī jauktajās dubultspēlēs R. Krauklis pārī ar Diānu Stogniju No Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izcīnīja pirmo vietu.

Vienīgā RTU pārstāve sieviešu kategorijā Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente Elīna Fjodorova ieguva piekto vietu sieviešu vienspēlēs.

Latvijas XXXII Universiādē badmintonā RTU pārstāvēja astoņi spēlētāji. Badmintona laukumos cīnījās vēl divi studenti no Indijas – DITF students Aditya Rajendra Jadhav un BIF students Sherin Thomas. RTU studentus veiksmīgam startam Universiādē sagatavoja izlases treneris, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors Uģis Briedis.

Universiāde notika 4. jūnijā Baložu vidusskolas Sporta kompleksā un tajā piedalījās 25 studenti no piecām Latvijas universitātēm – RTU, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, LSPA un Daugavpils Universitātes.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. jūnijs, 2022 plkst. 15:47