RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti var sportot bez maksas

30. augusts, 2018
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam rudens semestrī tiks piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, taču akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti to nesaņems.  Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat sesijas pēdējam datumam (janvārī) un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta. Rudens semestrī neiztērētā virtuālā nauda tiks dzēsta līdz ar pavasara semestra sākumu un tad tiks piešķirta jauna naudas summa.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem iespēju sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem. RTU Sporta centrs studentiem piedāvā ārstniecisko vingrošanu, atlētisko vingrošanu, badmintonu, basketbolu, Body Toning + ABL, boksu, bridžu, džudo, florbolu, futbolu, galda tenisu, Interval Training + ABL, pašaizsardzību, peldēšanu, izmantojot trenera konsultācijas, peldbaseinu un saunu, svarbumbu celšanu, šahu, telpu futbolu, trenažieru zāli Meža ielā 1a, trenažieru zāli RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā, RTU peldbaseinā, vieglatlētiku, volejbolu, Total Body Workout, Upper & Lower Body Workout, ūdens aerobiku, zumbu.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei, rakstot uz vai .

Papildu informācija — arī RTU Sporta centra Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. augusts, 2018 plkst. 15:45