RTU Sporta centrs

RTU studenti uzvar Latvijas Studentu čempionātā džudo

19. aprīlis, 2018
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda izcīnīja pirmo vietu augstskolu kopvērtējumā Latvijas Studentu čempionātā džudo.

Svara kategorija līdz 66 kg 1. vietu ieguva Arturs Kušins (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)). Savukārt svara kategorijā līdz 81 kg 2. vietu izcīnīja Raimonds Graumanis (DITF), bet 4. vietu Artūrs Nartišs (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte). Toties svara kategorijā līdz 90 kg Mārtiņš Taube (BALTECH studiju centrs) tika pie 2. vietas un svara kategorijā līdz 100 kg Vadims Lando (Arhitektūras fakultāte) — pie 1. vietas.

2. vietu komandu kopvērtējumā ieguva Latvijas Universitātes (LU) komanda, savukārt 3. vietu sadalīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Transporta un sakaru institūta (TSI) studentu komandas.

Sacensībās, kas notika 15. aprīlī, kopumā piedalījās 17 studenti no četrām minētajām Latvijas augstskolām. Cīņas norisinājās gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē un tika aizvadītas draudzīgā atmosfērā saskaņā ar džudo pieklājības un godīguma principiem. Skatītājus sportisti iepriecināja ar skaistu džudo tehniku.

Rezultāti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments