RTU Sporta centrs

RTU studenti un mācībspēki piedalīsies 2018. gada Latvijas čempionātā badmintonā

30. janvāris, 2018
Foto - Pexels

Šajā nedēļas nogalē no 3. – 4. februārim, Siguldas Sporta centrā notiks 2018. gada Latvijas čempionāts badmintonā.

Sacensību pirmajā dienā notiks dubultspēļu un jaukto dubultspēļu turnīrs, savukārt otrajā dienā – sieviešu un vīriešu vienspēļu turnīri.

Rīgas Tehnisko universitāti Latvijas čempionātā pārstāvēs četri studenti: MLĶF bakalaura 1. kursa studente Annija Kuzma startēs sieviešu vienspēlēs, BIF bakalaura 3. kursa students Reinis Krauklis – vīriešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs,  ETF bakalaura 2. kursa studenti Kristaps Jānis Gulbis un Teodors Kerimovs – vīriešu vienpēlēs un dubultspēlēs. Savukārt mācībspēkus vīriešu vienspēlēs pārstāvēs MLĶF DTI docents un vadošais pētnieks Uģis Briedis.

Visas fināla spēles tiks pārraidītas televīzijā «Sportacentrs.com».

30. janvāris, 2018 plkst. 17:30