RTU Sporta centrs

RTU studenti un darbinieki startēs Latvijas čempionātā galda tenisā

28. februāris, 2018
Foto - Pixabay

2018. gada Latvijas čempionāts galda tenisā notiks šī gada 3. un 4. martā Rīgā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1. Sacensību sākums 3.martā plkst. 12.00, 4.martā plkst. 11.00.

Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) Latvijas čempionātā pārstāvēs studenti un darbinieki — Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) bakalaura 1. kursa studente Inga Melānija Birzniece — sieviešu vienspēlēs, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs, BIF bakalaura 2. kursa studente Viktorija Majorova — sieviešu vienspēlēs, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs, kā arī RTU Sporta centra direktora vietniece un vecākā sporta trenere Sanita Vīlistere — sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Abās dienās sacensības norisināsies sieviešu un vīriešu vienspēles un dubultspēles.

Latvijas individuālais čempionāts 2018 - Nolikums

Latvijas individuālais čempionāts 2018, priekšsacīkstes - Dalībnieku saraksts

Latvijas individuālais čempionāts 2018, priekšsacīkstes - Sievietes, apakšgrupas

28. februāris, 2018 plkst. 12:00