RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti un darbinieki aicināti izmantot Ķīpsalas studentu pilsētiņā uzstādīto multifunkcionālo vingrošanas solu

25. oktobris, 2022
Foto - Mārcis Gaujenietis

Lai veicinātu RTU studējošo un strādājošo fizisko veselību un rūpētos par sabiedrības labbūtību kopumā, informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums «Accenture» Ķīpsalas studentu pilsētiņā netālu no kolonādes ir uzstādījis multifunkcionālu vingrošanas solu «sol(i)s augšup», kur ikviens interesents var veikt dažādus vingrojumus un uzlabot savu fizisko formu.

Multifunkcionālais, gandrīz četrus metrus garais sols paredzēts treniņam visām muskuļu grupām, kas īpaši svarīgi cilvēkiem, kuru darba diena paiet sēžot.

Pirmie divi vingrošanas soli ir uzstādīti RTU studentu pilsētiņā Kīpsalā un Ventspils Piejūras parkā. Tiem pakāpeniski pievienosies soliņi arī citās Rīgas vietās, piemēram, Lucavsalā.

Lai pilnvērtīgi izmantotu soliņu iespējas, DCH Sporta studijas treneris Dinārs Zāģers izstrādājis vingrojumu kompleksu efektīvam treniņam. Video ieteikumus var noskatīties, noskenējot uz soliņa izvietoto QR kodu. Soliņa atklāšanas pasākumā treneris ne tikai praktiski nodemonstrēja vingrinājumus, bet arī sniedza ieteikumus, kas jāņem vērā, sportojot ārā gada aukstajos mēnešos.

Smelties iedvesmu treniņiem var, noskatoties soliņa atklāšanas pasākuma video ierakstu «Accenture» Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

25. oktobris, 2022 plkst. 16:00