RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti triumfē Rīgas čempionātā vieglatlētikā

4. jūnijs, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Pieci Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti iegūst godalgotas vietas Rīgas čempionātā vieglatlētikā, augstus sasniegumus uzrāda arī vairāki citi studenti.

Par Rīgas čempionu 100 metru skrējienā ar teicamu rezultātu (10,85 sekundes) kļuva Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) students Valērijs Valinščikovs. Savukārt zelta medaļu 110 metru barjerskrējienā (15,22 metri) izcīnīja Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) students Kristaps Sietiņš, bet lodes grūšanā Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Lauris Kaufmanis (14,54 sekundes). Viņš ieguva bronzas medaļu arī diska mešanā (46,92 metri).

Pie sudraba godalgas tika 110 metru barjerskrējienā (15,34 sekundes) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) students Kārlis Sondors, bet kārtslēkšanā (3,85 metri) — IEVF students Dāvids Kutra.

IEVF studente Asnate Kalniņa izcīnīja divas ceturtās vietas — 100 metru skrējienā (12,65 sekundes) un 200 metru skrējienā (25,94 sekundes). Savukārt Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) Aleksandrs Madijarovs ieguva divas piektās vietas — 400 metru skrējienā (49,86 sekundes) un 200 metru skrējienā (23,02 sekundes). Labāko lodes grūdēju sešiniekā iekļuva arī DITF studente Laima Barbane (10,68 metri).

Saspringtā sesijas laikā mācību dēļ Rīgas čempionātā vieglatlētikā, kas notika 31. maijā un 1. jūnijā Ogrē, nevarēja piedalīties vairāki RTU vieglatlēti. Sacensībās vispār nestartēja RTU šķēpa metēji. Viņi piedalījās Starptautiskās sacensībās «Ventspils šķēpi», kas arī notika 1. jūnijā. Šajās sacensībās EEF students Patriks Gailums ierindojās ceturtā vietā (76,32 metri), MTAF studente Linda Luīze Šalme sestajā (47,99 metri), bet BIF students Matīss Velps — astotajā vietā (68,21 metri).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. jūnijs, 2019 plkst. 13:00