RTU Sporta centrs

RTU studenti tiek aicināti uz florbola atvērtajiem treniņiem

8. septembris, 2021
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti visu septembra mēnesi tiek aicināti uz atvērtajiem treniņiem florbolā, pēc kuriem būs arī iespēja pievienoties florbola komandas sastāvam.

Atvērtie treniņi notiks:

• Otrdienās — plkst. 19:00 - 20:30, Starptautiskais izstāžu centrs «Ķīpsala», Ķīpsalas iela 8, Rīgā.
  • Trešdienās — plkst. 22:00 – 23:00, «Pepsi centrs», Uzvaras bulvāris 10, Rīgā.
  • Piektdienās — plkst. 19:00 – 20:00, «Pepsi centrs», Uzvaras bulvāris 10, Rīgā.
  • Pirms došanos uz katru treniņiem, lūdzam veikt bezmaksas reģistrāciju RTU sporta sistēmā (Florbols «RTU/Rockets» (RACF)).

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, treniņu procesā iekštelpās var piedalīties vakcinētās vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu vai personas ar izveidotu sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veiktais tests ir negatīvs.

Ierodoties uz pārbaudes treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Treneris: Imants Lastovskis 27103132

8. septembris, 2021 plkst. 8:13