RTU Sporta centrs

RTU studenti startēs Rīgas pilsētas čempionātā vieglatlētikā

9. februāris, 2018
Foto - Pixabay

No 9. – 10.februārim Rīgas Nacionālā sporta manēžā notiks Rīgas pilsētas čempionāts vieglatlētikā, kurā startēs arī vairāki RTU studenti.

60 un 200 metru distancēs piedalīsies Ingūna Čeiko (IEVF absolvente), Kristīne Vietniece (MLĶF II), Pārsla Esmeralda Sietiņa (AF IV) un Anna Kokoreviča (MLĶF III), bet lodi grūdis Laima Barbāne (DITF III).

Valērijs Valinščikovs (EEF II) piedalīsies trijās skriešanas distancēs – 60m, 200m un 400m. 200m distancē startēs arī Elvis Dredžels (IEVF I). 400m un 800m – Kārlis Ķuzis (MTAF I), 1500m – Raimonds Kaspars Eniņš (DITF III), 3000m – Krišs Jānis Mežiels (MLĶF III), 60m ar barjerām – Kārlis Sondors (EEF II) un Juris Gailis (AF IV), trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā – Māris Grēniņš (BIF maģ.) un lodi grūdis Lauris Kaufmanis (BIF I).

Starta saraksts vīriešiem

Starta saraksts sievietēm