RTU Sporta centrs

RTU studenti startēs Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā

1. marts, 2018
RTU vieglatlēti Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā 2017.gadā, Tallinā. Foto – Laima Barbane

Šajā nedēļas nogalē — 2.martā, Lietuvas pilsētā Klaipēdā, norisināsies Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņa vieglatlētikā. Sacensības jau tradicionāli notiks 36.reizi.

Iepriekšējos gados Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) vairākkārt bijusi šī kausa ieguvēja, kā arī 2017.gadā, Tallinā, mūsu studenti izcīnīja uzvaru un atveda šo kausu uz Rīgu.

RTU komanda šogad startēs šādā sastāvā:

• 60m distancē — Kristīne Vietniece (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF), 2.kurss), Pārsla Esmeralda Sietiņa (Arhitektūras fakultāte (AF), 4.kurss), Anna Kokoreviča (MLĶF, 3.kurss), Ingūna Čeiko (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), absolvente), Valērijs Valinščikovs (IEVF, 3.kurss), Kārlis Sondors (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF), 2.kurss) un Juris Gailis (AF, 4.kurss).
  • 60m ar barjerām — K. Sondors (EEF, 2.kurss) un J. Gailis (AF, 4.kurss).
  • 400m distancē — K. Vietniece (MLĶF, 2.kurss), P. E. Sietiņa (AF, 4.kurss), A. Kokoreviča (MLĶF, 3.kurss), Kārlis Ķuzis (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 1.kurss), V. Valinščikovs  (IEVF, 3.kurss).
  • 800m distancē — K. Ķuzis (MTAF, 1.kurss).
  • Augstlēkšanā un tāllēkšanā —  Edgars Ziņģis (MTAF, 2.kurss).
  • Lodes grūšanā — Laima Barbane (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), 3.kurss).

Sacensību laikā tiks noteikts arī komandas sastāvs stafešu skrējienam 4x200m, kurā pirmo un otro etapu skrien sievietes, savukārt trešo un ceturto etapu — vīrieši.

1. marts, 2018 plkst. 11:00