RTU studenti startē Latvijas XXIX Universiādē Pludmales volejbolā

9. oktobris, 2018
Foto — Emīls Eihmanis

Spēcīgākie studenti pludmales volejbola smilšu laukumos tika noskaidroti šā gada 6.oktobrī, kad norisinājās Latvijas 29.Universiādes sacensības Pludmales volejbolā. Turnīrs norisinājās «O—SANDS» pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā — Grostonas ielā 6b. ​ Kopumā sacensībās piedalījās 19 pāri no 7 augstskolām — Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (LLU), Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU), Banku augstskola (BA) un Daugavpils Universitāte (DU).

Sieviešu konkurencē piedalījās 10 pāri no 6 Latvijas augstskolām. RTU1 sieviešu komanda — Natalija Samsonova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), 1.kurss) pārī ar Kristīnu Križanovsku (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), 1.kurss), cīņā par 3.vietu zaudēja RSU komandai. Savukārt 10.vietā ierindojās RTU2 sieviešu komanda — Jekaterina Tukāne (IEVF, 2.kurss) ar Simonu Grantu (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 1.kurss).

Augstskolu kopvērtējumā sievietēm 1.vieta DU, 2.vieta LU, 3.vieta RSU, 4.vieta RTU, 5.vieta LSPA un 6.vieta LLU.

Vīriešu konkurencē startēja 9 pāri no 6 Latvijas augstskolām. Pēteris Lanka (DITF, 3.kurss) un Vilnis Tinuss (Arhitektūras fakultāte (AF), 3.kurss) cīņā par bronzas medaļām zaudēja LLU pārim. 7.vieta RTU2 komandai — Valērijam Tolkačovam (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 2.kurss) pārī ar Edgaru Glāznieku (MTAF, 3.kurss).

Augstskolu kopvērtējumā vīriešiem 1.vieta LU, 2.vieta RSU, 3.vieta LLU, 4.vieta RTU, 5.vieta DU un 6.vieta BA.

Rezultāti.

Sacensību foto.

Nākamās Latvijas XXIX Universiādes sacensības norisināsies 3.novembrī Spiešanā guļus un 4.novembrī Regbijā.

9. oktobris, 2018 plkst. 9:00