RTU Sporta centrs

RTU studenti startē IX «Katrīnas kausa» izcīņā vieglatlētikā

21. janvāris, 2019
Foto - Pixabay

19. janvārī jau devīto reizi Kuldīgas Vieglatlētikas manēžas pilnās skatītāju tribīnes priecēja 12 valstu gandrīz 200 atlēti, sacenšoties 12 disciplīnās starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā IX «Katrīnas kauss». Kausa izcīņā ar panākumiem startēja arī RTU studenti.

Vislabāk veicās Kristapam Sietiņam (MTAF 2. kurss). Viņš 60 m barjerskrējiena distancē ar sezonā labāko rezultātu — 8,03 sek. (tikai 0,03 sek. sliktāk par personīgo rekordu) ieguva trešo godalgu.

Sesto vietu kārtslēkšanā izcīnīja Dāvids Kutra (IEVF 1. kurss), pieveicot augstumu 3,90 m. Jāatzīmē, ka Dāvida pamata disciplīna ir daudzcīņa, bet pašlaik viņš startē dažādas disciplīnās, lai sagatavotos Latvijas čempionātam septiņcīņā.

Kārlis Sondors (EEF 3. kurss) 60 m barjerskrējienā sasniedza personisko rekordu — 8,62 sek., bet, diemžēl, spēcīgajā ārzemnieku konkurencē, palika tikai 11.vietā.

400 m distancē savas spējas pārbaudīja Jurijs Kravčonoks (MTAF 1. kurss) — 54,56 sek., Ēriks Solovjovs (BIF 1. kurss) — 54,61 sek. Juris Gailis (AF 4. kurss), piedaloties 60 m barjerskrējienā, sasniedza rezultātu 9,22 sek.

Sieviešu sacensībās Asnātei Kalniņai (IEVF 1. kurss) 60 m sprinta distancē rezultāts 7,92 sek. un 13. vieta.

Visi sacensību rezultāti publicēti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. janvāris, 2019 plkst. 13:00