RTU Sporta centrs

RTU studenti — sportisti aicināti pieteikties dalībai 31. Pasaules Vasaras Universiādē

22. oktobris, 2020
Foto - The International University Sports Federation (FISU)

Rīgas Tehniskās universitātes studenti — individuālo sporta veidu sportisti tiek aicināti pieteikties dalībai 31. Pasaules Vasaras Universiādē, kas notiks no 18.—29.08.2021., Ķīnas pilsētā Čengdu. Pēc Universiādes nolikuma sacenībās var piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kuriem ir Latvijas pilsonība un, kuri ir dzimuši laika posmā no 01.01.1996. - 31.12.2003.

Šajā Vasaras Universiādē studenti no visas pasaules varēs sacensties 18 sporta veidos: sporta vingrošana, mākslas vingrošana, peldēšana, daiļlēkšana, badmintons, vieglatlētika, paukošana, galda teniss, basketbols, volejbols, džudo, airēšana, loka šaušana, šaušanas sports, ūdenspolo, taekvondo, teniss, u-šu.

Dalības izmaksas:

1. Dzīvošanas izdevumi — 70,00 EUR dienā par katru dalībnieku.
  2. FISU noteiktā reģistrācijas maksa — 20,00 EUR par katru dalībnieku.
  3. Ceļa izdevumi.
  4. Depozīta iemaksa komandu sporta veidos (basketbols, volejbols, ūdenspolo) — 5000,00 Eur par katru komandu un galda tenisa komandām — 2500,00 EUR.
  5. Atsevišķiem sporta veidiem ir noteiktas tiesnešu maksas, kas tiek aprēķinātas papildus dalības maksām un katrā sporta veidā ir atšķirīgas:
  • Sporta vingrošana — 350,00 EUR/ par atlētu;
  • Paukošana — 150,00 EUR/ par atlētu;
  • Daiļlēkšana — 450,00 EUR/ par atlētu;
  • Džudo — 150,00 EUR/ par atlētu;
  • Mākslas vingrošana — 300,00 EUR/ par atlētu;
  • Taekvondo — 150,00 EUR/ par atlētu;
  • Basketbols — 2200,00 EUR/ par komandu;
  • Volejbols — 2200,00 EUR/ par komandu;
  • Ūdenspolo — 2200,00 EUR/ par komandu.

RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis ar kolēģiem un treneriem izvērtēs katra RTU studenta — sportista kandidatūru un segs izdevumus, kas attiecināmi uz dzīvošanu katra sporta veida sacensību dienās pēc sacensību kalendāra un FISU noteikto reģistrācijas maksu katram dalībniekam. Dalībniekus vērtēs pēc šādiem kritērijiem:

1. Dalībnieks ir Latvijas izlases dalībnieks vai kandidāts.
  2. Dalībnieks ir pārstāvējis RTU dažāda līmeņa sacensībās Latvijā un ārpus Latvijas, ieskaitot studentu sacensības.

Interesenti aicināti līdz 7. decembrim (plkst. 12.00) sūtīt pieteikumus uz e-pastu: , norādot savu:

1. Vārdu un uzvārdu
  2. Dzimšanas datus
  3. Sporta veidu un disciplīnas
  4. Deklarēto dzīvesvietas adresi
  5. Treneri (vārdu un uzvārdu)

RTU Sporta centrs var izskatīt iesniegumu un kompensēt studentam — sportistam ceļa izdevumus un tiesnešu maksas pie nosacījuma, ja izpildās šādi kritēriji:

1. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 1.—3. vieta.
  2. Individuālajos sporta veidos savā disciplīnā ir izcīnīta 4.—6. vieta, ja noteiktajā disciplīnā dalībnieku skaits ir bijis lielāks par 25 dalībniekiem.

22. oktobris, 2020 plkst. 10:00