RTU Sporta centrs

RTU studenti sākot no februāra tiek aicināti apmeklēt Kendo treniņus un atvērto lekciju

22. janvāris, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti sākot no februāra tiek aicināti reģistrēties Kendo treniņiem, kā arī atvērtajai lekcijai.

2020. gada 4. februārī plkst. 18:30, RTU Sporta centrā (Meža ielā 1a) notiks lekcija par Japānas kaujas mākslām. Lekciju vadīs Latvijas Kendo federācijas un Latvijas Kyudo asociācijas prezidents Vladimirs Kindzulis (Kendo 5 dan, Tankendo 5 dan, Kyudo 3 dan, Iaido 2 dan, Jodo 2 dan) — apbalvots ar pateicības rakstu no Japānas ārlietu ministra Macumoto kunga par ieguldījumu Japāņu cīņas mākslu popularizēšanā Latvijā ilgu gadu garumā.

Bezmaksas reģistrācija uz lekciju.

Lekcijas apmeklēšanai aicināts ikviens RTU students!

Treniņi notiks otrdienās un piektdienās 18:30 — 20:30 RTU Sporta centrā (Mezā ielā 1a).

Reģistrēties treniņiem var RTU Sporta centra mājas lapas sadaļā «Pieteikties nodarbībām».

22. janvāris, 2020 plkst. 13:44