RTU Sporta centrs

RTU studenti piedalīsies Starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā «Katrīnas kauss»

17. janvāris, 2018
Foto - Pixabay

20. janvārī, Kuldīgas sporta manēžā, notiks tradicionālās Starptautiskā sacensības vieglatlētikā «Katrīnas kauss». Šogad bez Latvijas sportistiem piedalās sportisti no 15 valstīm: Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Grieķijas, Beļģijas, Lielbritānijas, Īrijas, Portugāles, Ungārijas, Jamaikas, Nīderlandes, Maltas, Nigērijas, Norvēgijas un Kipras.

Šīs ziemas sezonas pirmajā startā savas spējas pārbaudīs arī pieci RTU studenti. Kristīne Vietniece (MLĶF II) startēs 60 un 400 metru distancēs, Valērijs Valinščikovs (ETF II) 400m, Māris Grēniņš (BIF maģ.) tāllēkšanā un 60m ar barjerām, Kārlis Sondors (EEF II) un Juris Gailis (AF IV) 60m ar barjerām.

Sīkāku inforomāciju skatīt Latvijas Vieglatlētikas savienības mājas lapā.

17. janvāris, 2018 plkst. 10:00