RTU studenti piedalās «Rīgas domes kausa izcīņā 2022» galda tenisā jauniešiem

21. septembris, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

No 16. līdz 18.septembrim Rīgā norisinājās starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem «Rīgas domes kausa izcīņa 2022». Par medaļām cīnījās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti Deniss Vasiļjevs (DITF) un Keita Laimiņa (DITF). Šāda augsta līmeņa starptautiskās sacensības galda tenisā Rīgā notika jau devīto reizi.

Puišu un meiteņu vienspēlēs spēlētāji tikai sadalīti apakšgrupās, kur pēc riņķa sistēmas līdz 3 uzvarētiem setiem katrs izspēlēja ar katru un divi labākie no katras apakšgrupas turpināja cīņu par medaļām.

D.Vasiļjevs savā apakšgrupā izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, kā rezultātā ierindojās otrajā vietā, turpinot cīņas par medaļām.

Cīņā par medaļām Deniss pirmajā spēlē ar rezultātu 0-3 piekāpās spēlētājam S.Flaatten no Norvēģijas un turpināja spēles par 5.-8.vietu, kur uzvarēja 3-2 P.Aasen (Norvēģija) un zaudēja 2-3 A.Lund (Norvēģija), izcīnot 6.vietu. Rezultāti

Savukārt K.Laimiņa 3 spēlēs apakšgrupā piedzīvoja zaudējumus un ierindojās 4. vietā, turpinot cīņu par 9.-15. vietu, pirmajā spēlē zaudējot ar rezultātu 0-3 spēlētājai N.Coker (Anglija), un, uzvarot ar rezultātu 3-1 spēlētāju N.Jones (Anglija), ierindojās 13.vietā. Rezultāti

Sacensībās piedalījās dalībnieki no 9 valstīm - Anglijas, Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas, Ukrainas un Zviedrijas.

21. septembris, 2022 plkst. 11:46