RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna otro un trešo vietu 3. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē

1. decembris, 2017
Foto - zolmaniem.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Kristers Fjodorovs izcīnīja 2. vietu, bet BIF students Ingus Konovalovs 3. vietu Latvijas atklātajā čempionātā zolītē. Kopumā sacensībās piedalījās 27 studenti no deviņām Latvijas augstskolām.

No RTU čempionātā pavisam piedalījās seši studenti – Arnis Kalniņš no Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF), pagājušā gada čempions Toms Kronbergs no BIF, BALTECH studiju centra students Ģirts Malakovskis, kā arī EEF students Kalvis Ņikiforovs. Ģ. Malakovskis izcīnīja īpašo nomināciju «Zoles magnēts» ar piecām uzvarētām zolēm.

Čempionāts norisinājās 25. novembrī Rīgas Stradiņa universitātē un tas notika 5. kārtās, katrā no tām tika izspēlētas 24 partijas. Laikā no 11.00 līdz 17.00 studenti pavisam izspēlēja vairāk nekā 700 partijas, cīnoties par balvu fondu, kura kopējā vērtība bija vairāk nekā 1000 eiro.

Pavisam čempionāta laikā tika pieteikta 91 zoles partija, kas ir vairāk nekā katra desmitā partija un 44 gadījumos tās tika izspēlētas lielajam uzvarot, savukārt 47 gadījumos – zaudējot.

Čempionāta rezultāti

Foto atskats