RTU studenti izcīna medaļas Universiādes sacensībās galda tenisā

.
.
.
Foto - Latvijas Augstskolu sporta savienība (Bildē no kreisās puses - Rūta Daniela Pastare, Viktorija Majorova, Liāna Zeltiņa, Kristīne Berežkova)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komandas Latvijas XXIX Universiādes sacensībās galda tenisā izcīnīja godalgotas vietas. Sieviešu komanda kopvērtējumā ieguva pirmo vietu, savukārt vīriešu komanda — otro.

Sieviešu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa divas RTU sportistes — 1. vietu izcīnīja Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)) un 2. vietu — Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)). 3. vietā — Ilva Baltute no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). Savukārt Kristīne Berežkova (BIF) ieguva 5.vietu un Rūta Daniela Pastare (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)) —  11.vietu.

Sieviešu dubultspēlēs 1. vieta Viktorijai Majorovai (BIF) un Liānai Zeltiņai (DITF), kuras aiz sevis 2. vietā atstāja Ilvu Baltuti un Karīnu Gailišu no LSPA un 3. vietā — Ilzi Ošiņu un Elīzu Grebeško no Latvijas Universitātes (LU).

Vīriešu konkurencē godalgotajās vietās RTU studenti nepakāpās, toties 5. vietu izcīnīja Jevgeņijs Gmiraks (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 7.vietu —Rūdolfs Barons (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF)), 9. vietu — Andrejs Teležis (BIF) un 10. vietu — Ēriks Šneiders (DITF). Par čempionu kļuva LSPA sportists Aleksandrs Šutka.

Savukārt vīriešu dubultspēlēs gan 2. vietu izcīnīja RTU studenti Jevgeņijs Gmiraks (MTAF)un Rūdolfs Barons (MLĶF), piekāpjoties LSPA studentiem A. Šutkam un Vadimam Berežkovam, bet trešajā vietā atstājot Rolandu Meru un Edgaru Civjanu no LU.

Kopvērtējumā sieviešu konkurencē par uzvarētājam kļuva RTU komanda, aiz sevis atstājot LSPA un LU komandas. Savukārt vīriešu konkurencē, nosakot vietu pēc zelta medaļu skaita, RTU studenti  ierindojās 2. vietā. 1. vietu ieguva LSPA, savukārt 3. vietu — LU sportisti.

Sacensības norisinājās sestdien, 8. decembrī.

Bildē no kreisās puses — Andrejs Teležis, Rūdolfs Barons, Ēriks Šneiders, Jevgeņijs Gmiraks.