RTU studenti izcīna medaļas Latvijas XXXIII Universiādes sacensībās galda tenisā

14. decembris, 2022
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (attēlā no kreisās - D.Pavlovs, A.Kulkarni, D.Vasiļjevs)

Godalgotas vietas Latvijas XXXIII Universiādes sacensībās galda tenisā gan individuāli, gan komandu kopvērtējumā izcīnījuši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisisti. Latvijas augstskolu studenti cīnījās par medaļām vienspēlēs, sieviešu, vīriešu dubultspēlēs un komandu ieskaitē.

Gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē spēlētāji tika sadalītas trīs apakšgrupās, kur no katras apakšgrupas pirmās divas vietas turpināja cīņu par medaļām pēc vienmīnusa sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu.

Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)) izcīnīja 2. vietu vienspēlēs un 2. vietu sieviešu dubultspēlēs pārī ar Liānu Zeltiņu (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)). Savukārt vienspēlēs L. Zeltiņa ierindojās 6. vietā, bet Keita Laimiņa (DITF) - 8. vietā.

Rezultāti sieviešu vienspēlēs

Rezultāti sieviešu dubultspēlēs

Kopvērtējumā RTU studentes ieguva 2. vietu, piekāpjoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sportistēm, bet 3. vietu izcīnīja Latvijas Universitāte (LU).

Vīriešu konkurencē labākos rezultātus sasniedza Deniss Vasiļjevs (DITF), izcīnot 2. vietu vienspēlēs un 1. vietu vīriešu dubultspēlēs pārī ar Dāvi Pavlovu (IEVF). D. Pavlovs, startējot arī vienspēlēs, ierindojās 3. vietā, bet RTU ārzemju students Arians Sagars Kulkarni (Aryan Sagar Kulkarni) – 5. vietā.

Rezultāti vīriešu vienspēlēs

Rezultāti vīriešu dubultspēlēs

Kopvērtējumā RTU vīriešu komanda palika nepārspēta un izcīnīja 1. vietu, aiz sevis atstājot LU un LSPA sportistus.

14. decembris, 2022 plkst. 16:47