RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna medaļas Latvijas junioru meistarsacīkstēs galda tenisā

11. novembris, 2019
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Bronza un sudrabs – tāda ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu bilance šā gada Latvijas junioru meistarsacīkstēs galda tenisā, kas nedēļas nogalē norisinājās Iecavā.

RTU studente Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 2. kurss) izcīnīja 3. vietu vienspēlēs, 3. vietu dubultspēlēs pārī ar liepājnieci Saniju Kibelko un 3. vietu jauktajās dubultspēlēs pārī ar RTU studentu Eduardu Spāģi (DITF 1. kurss).

Savukārt E. Spāģis dubultspēlēs pārī ar Andreju Čemirtānu izcīnīja 2. vietu, jauktajās dubultspēlēs ar L. Zeltiņu – 3. vieta un vienspēlēs – 5. vietu, ceturtdaļfinālā zaudējot Denisam Vasiļjevam no Rēzeknes Bērnu un jauniešu sporta skolas.

Kopumā Latvijas junioru meistarsacīkstēs piedalījās 11 jaunietes un 19 jaunieši.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. novembris, 2019 plkst. 16:53