RTU Sporta centrs

RTU studenti izcīna godalgotas vietas Rīgas čempionātā vieglatlētikā

9. jūlijs, 2018
Foto - Pexels

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti no 6. — 7.jūlijam, Ogrē, piedalījās Rīgas čempionātā vieglatlētikā. Vislabāko rezultātu starp RTU studentiem sasniedza Madara Apine (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF), 2.kurss) — trīssoļlēkšanā, aizlecot 12,71 m tālu un izcīnot sudraba medaļu.

Vēl godalgotas vietas izcīnīja RTU students Valērijs Valinščikovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (EEF), 3.kurss), kurš divreiz kāpa uz pjedestāla 3.vietas pakāpiena, 400m distancē — 48,86 sek. un 200m — 22,12 sek., bet 100m distancē — 10,88 sek. un 5.vieta.

Savukārt Kārlis Sondors (EEF II) — 110m ar barjerām sasniedza kārtējo personisko rekordu 15,32 sek. un arī izcīnīja godalgoto 3.vietu.

Linda Luīze Šalme (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF), 1.kurss) — šķēpa mešanā ierindojās 4.vietā ar rezultātu 43,66 m.

Juris Gailis (Arhitektūras fakultāte (AF), 4.kurss) — 400m ar barjerām, piedzīvojot kritienu, sasniedza finišu pēc 1:01,09 min un ierindojās 5.vietā.

Laima Barbane (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), 3.kurss) — lodes grūšanā 7.vieta ar rezultātu 10,66 m.

Vairāk informācijas un rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

9. jūlijs, 2018 plkst. 19:00