RTU Sporta centrs

RTU studenti iegūst medaļas Rīgas čempionātā galda tenisā

5. decembris, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva (pirmais no kreisās - E.Spāģis)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti ar godalgām ir atgriezušies no 3. decembrī notikušā Rīgas čempionāta galda tenisā.

Zelta medaļu 14 pāru konkurencē vīriešu dubultspēlēs ir izcīnījis Eduards Spāģis (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) absolvents), spēlējot pārī ar Māri Freibergu.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs godalgoto otro vietu ir izcīnījusi Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 2. kurss), spēlējot pārī ar Aleksandru Maskaļonoku.

Liāna Zeltiņa (DITF maģistrantūras 1. kurss) pārī ar E. Spāģi jauktajās dubultspēlēs ierindojās piektajā vietā. Gan L. Zeltiņa, gan E. Spāģis ceturto vietu ieguva attiecīgi arī sieviešu vienspēlēs un vīriešu vienspēlēs.

Savukārt V. Majorova ceturto vietu ieguva gan sieviešu dubultspēlēs, gan vienspēlēs, kur L. Zeltiņa ieguva sesto vietu, RTU ārzemju students Arians Sagars Kulkarni (Aryan Sagar Kulkarni) – 11. vietu, Dāvis Pavlovs (IEVF 2. kurss) – 13. vietu, bet Rainers Ramanis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kurss) – 38. vietu.

5. decembris, 2022 plkst. 16:47