RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti iegūst godalgotas vietas Rīgas vieglatlētikas čempionātā

12. februāris, 2018
Foto - Pixabay

Rīgas pilsētas čempionātā vieglatlētikā, kas 9. un 10. februārī notika Rīgas Nacionālajā sporta manēžā, uzvaras laurus plūca vairāki Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Par Rīgas čempionu lodes grūšanā (15,77 m) kļuva RTU students Lauris Kaufmanis (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 1. kurss). 2. vietu 60 metru barjerskrējienā (8,36 sek.) un 4. vietu trīssoļlēkšanā (14,05 m) izcīnīja Māris Grēniņš (BIF maģistrantūras students). 3. vietu 60 m barjerskrējienā ieguva Kārlis Sondors (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 2. kurss), uzstādot jaunu personisko rezultātu – 8,68 sekundes (priekšskrējienā — 8,65 sek.). Savukārt Valērijs Valinščikovs (EEF 2. kurss) 60 m distancē palika piektais (7,02 sek.).

Sieviešu konkurencē Ingūna Čeiko (Inženierzinātņu un ekonomikas fakultātes (IEVF) absolvente) ieguva 5. vietu gan 60 m, gan 200 m skrējienā (attiecīgi 7,86 sek. un 27,06 sek.). Kristīne Vietniecei (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) 2. kurss) 200 m skrējienā ierindojās 6. vietā (27,14 sek.) un 6. vieta arī Laimai Barbanei (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 3. kurss) lodes grūšanā (9,98 m).

Pārējie rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. februāris, 2018 plkst. 14:00