RTU studenti gūst pieredzi un panākumus Rīgas badmintona turnīra 3. kārtā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Sudraba medaļa vīriešu vienspēlēs – šādu augstāko rezultātu Rīgas badmintona turnīra 3. kārtā, kas 24. un 25. septembrī notika «Rimi Olimpiskajā centrā» Rīgā, izdevies sasniegt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintonistiem, starp kuriem bija gan Latvijas, gan ārzemju studenti.

Sudraba medaļu B grupā vīriešu vienspēlēs izcīnīja RTU students Ellawala Liyanage Dulhan (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) no Šrilankas.

Šajā pašā grupā vienspēlēs 6. vietu ieguva RTU students Samay Kochhar (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)), 9. vietu – Thomas Sherin (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)) un 10. vietu – Jadhav Aditya Rajendra (DITF). Visi trīs RTU studenti ir no Indijas.

Savukārt B. grupas dubultspēlēs 5. vietu izcīnīja Thomas Sherin pārī ar RTU studentu no Šrilankas Thimira Gunasekara (DITF), savukārt Samay Kochhar pārī ar Jadhav Aditya Rajendra ierindojās 6. vietā.

5. vietu, kas ir augstākais RTU badmintonistu panākums sacensību A grupā, vīriešu dubultspēlēs ieguva Roberts Renārs Miščenko (MTAF), spēlējot pārī ar Edžu Meirānu.

Savukārt vīriešu vienspēlēs šajā grupā RTU badmintona trenerim Uģim Briedim (Dizaina tehnoloģiju institūts) – 6. vieta. Bet 11. vieta – Thimira Gunasekara, savukārt 12. vieta – Erasmus+ apmaiņas studentam no Indijas Alavala Rohit Sai Kumar (MTAF).

Toties vīriešu dubultspēlēs A grupā Alavala Rohit Sai Kumar pārī ar Ellawala Liyanage Dulhan izcīnīja 7. vietu.

Sacensībās piedalījās 105 badmintonisti no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas. RTU sacensībās pārstāvēja astoņi sportisti vienspēļu un dubultspēļu kategorijā, un viņus spēlēs vadīja RTU badmintona treneris un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas Dizaina tehnoloģiju institūta asociētais profesors Uģis Briedis.