RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti uz vīriešu futbola komandas atvērtajiem treniņiem

24. februāris, 2022
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties vīriešu futbola komandas atvērtajos pārbaudes treniņos.

Ja esi RTU students un spēlē futbolu, pievienojies atvērtajos treniņos visa marta mēneša piektdienās, pirms katra treniņa veicot bezmaksas reģistrāciju sporta sistēmā:

Treniņa norises laiks un vieta: 19:30 — 21:00 (pulcēšanās 10 minūtes pirms treniņa sākuma), RTU stadionā, Daugavgrīvas ielā 56A, Rīgā.

Ierodoties uz atvērto treniņu, lūgums atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Atvērto pārbaudes treniņu laikā tiks novērtētas katra studenta prasmes un līmenis, un attiecīgi treneris informēs par spēlēšanas iespējām RTU futbola izlasē un turpmāko dalību treniņu procesā.

Papildus informācija pieejama, sazinoties ar treneri Elvi Staņeviču 20535508

24. februāris, 2022 plkst. 10:30