RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti uz pašaizsardzības izlases atvērtajiem treniņiem

6. septembris, 2022
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti tiek aicināti uz atvērtajiem treniņiem, pēc kuriem būs iespēja pievienoties RTU pašaizsardzības izlases sastāvam. Izlases sportisti piedalās Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās Latvijā un Baltijā, kā arī startē ne tikai Pašaizsardzības sacensībās, bet ņem dalību arī Karatē dažādu līmeņa kontaktu un katu sacensībās, Džiu—džitsu, grappling sacensībās un Iekšlietu ministrijas organizētajās sacensībās.

Atvērtie treniņi notiks:

• Pirmdienā (12. septembrī) pie trenera Ērika Lustika, plkst. 19:30 - 21:30, RTU Sporta centrs, Meža ielā 1a, Rīga;
  • Otrdienā (13. septembrī) pie trenera Roberta Hvesko, plkst. 20:00 - 22:00, RTU Sporta centrs, Meža ielā 1a, Rīga;
  • Trešdienā (21. septembrī) pie trenera Ērika Lustika, plkst. 19:30 - 21:30, RTU Sporta centrs, Meža ielā 1a, Rīga;
  • Ceturtdienās (8. un 15. septembrī) pie trenera Toma Jansona, plkst. 18:00 - 20:00, RTU Sporta centrs, Meža ielā 1a, Rīga;
  • Piektdienā (9.septembrī) pie trenera Roberta Hvesko, plkst. 18:00 - 20:00, RTU Sporta centrs, Meža ielā 1a, Rīga.

Studentiem pirms apmeklējuma ir jāveic reģistrācija uz izvēlēto nodarbību!

Ierodoties uz atvērto treniņu, lūgums trenerim atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Vairāk informācija par RTU pašaizsardzības izlases komandu.

Sīkāku informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem varat saņemt, rakstot Pašaizsardzības komandas vadītājam Tomam Jansonam uz e-pastu m, vai zvanot 22330555.

6. septembris, 2022 plkst. 9:05