RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti pievienoties vīriešu volejbola komandas atvērtajos treniņos

1. augusts, 2022
Foto – Pixabay

Sākot ar 8. septembri, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti tiek aicināti uz atvērtajiem treniņiem, kuros notiks atlase un būs iespēja pievienoties vīriešu volejbola izlases sastāvam. RTU volejbola komanda vairāk kā 10 gadus ar mainīgiem panākumiem spēlē Nacionālajā līgā, kā arī piedalās Latvijas Universiādes sacensībās un SELL Studentu spēlēs.

Treniņu norises laiks un vieta:

• Otrdienās un ceturtdienās (08.09., 13.09., 15.09., 20.09.), plkst. 20:30 — 22:00, Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, Rīgā.
  • Lai iekļūtu Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, lūgums paņemt ieejas karti pie RTU Sporta centra administrācijas blakus ēkā (Meža ielā 1a). Pēc nodarbības ieejas karte ir jānodod atpakaļ administrācijā!

Ierodoties uz atlases treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Treneris: Maksims Žuks 29155455

1. augusts, 2022 plkst. 11:35