RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti pievienoties atvērtajiem treniņiem vīriešu basketbola komandā

13. augusts, 2021
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties uz atvērtajiem treniņiem basketbolā.

Vīriešu izlases treniņu process jau ir sācies ar 2.augustu, bet studenti tiek aicināti līdz 30.augustam piedalīties atvērtajos treniņos, pirms tam sazinoties ar treneri Daini Bertānu:

• Pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās, 18:00 — 19:30, «Fenikss Sports» sporta zāle, Jūrkalnes ielā 1, Rīgā.

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, treniņu procesā var piedalīties vakcinētās personas vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu!

Ierodoties uz atvērto treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Treneris: Dainis Bertāns 26527475

13. augusts, 2021 plkst. 8:00