RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti pieteikties vieglatlētikas izlases komandā

30. augusts, 2021
Foto - Pixabay

Uzsākot jauno sezonu, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centra vieglatlētikas izlases treneris Viktors Bonders aicina RTU studentus uz vieglatlētikas treniņiem, lai pārrunātu pievienošanās iespējas izlases komandas sastāvā.

Lai iepazītos ar jaunajiem vieglatlētiem un pārrunātu treniņu procesu, kā arī noskaidrotu citus interesējošus jautājumus, studenti septembra periodā tiek aicināti ierasties vieglatlētikas izlases treniņu laikos no plkst. 17:30 — 19:30, Daugavas stadionā, Augšielā 1, Rīgā.

Lūgums pieteikties ne tikai tiem, kuri vēlas pilnveidot savu meistarību RTU treniņu grupā, bet arī, kas trenējas pie citiem treneriem sporta skolās un klubos, tādā veidā palīdzot izveidot labākus sadarbības kontaktus un operatīvi risināt jautājumus saistībā ar treniņiem, sacensībām un mācībām.

RTU vieglatlēti startē Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās. 2021./2022. gada sezonā tā būs Latvijas Universiāde, Rīgas un Latvijas čempionāti, Sportland kausa izcīņas sacensības, savukārt labākie varēs pretendēt dalībai SELL Studentu spēlēs.

Sīkāka informācija, sazinoties ar treneri V.Bonderu, zvanot 29259038, vai rakstot

30. augusts, 2021 plkst. 9:30