RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti piedalīties individuālajos testos orientēšanās sportā

10. decembris, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti 17.decembrī, Šmerļa mežā, Rīgā piedalīties individuālajos treniņu testos orientēšanās sportā ar ekspertu vertējumu, kas norisināsies Latvijas XXXI Universiādes ietvaros. Treniņu mērķis ir noskaidrot labākos Latvijas studentus un augstskolas, kā arī veicināt dalībnieku fiziskās aktivitātes dabā.

Augstskolu dalībniekiem, kuri veiks individuālo treniņu testu, ir jāpiesakās līdz 16. decembrim, aizpildot pieteikuma formu un nosūtot uz  un .

Starts 17.decembrī individuāli tiks dots no plkst. 13.00 — 14.00 pie Meža skolas, iepretim tirdzniecības parkam Alfa un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai.

Individuālo testu nolikums.

Distancē nepieciešams obligātais individuālais inventārs, kurš jāuzrāda pirms starta:

• mobilais telefons 1 gab. (telefonam jābūt pilnībā uzlādētam un lejupielādētai un uzinstalētai QR koda lasītāja aplikācijai);
  • kompass 1 gab. (nepieciešamības gadījumā tiks izsniegts pirms starta);
  • zīmulis (grafīta);
  • zīmuļa asinātājs vai mazais kabatas nazītis.

Individuālā treniņa testa distances kopgarums plānots ap 5 km, kurā iekļauti dažādi kontrolpunkti. Kontrolpunkti jāpaņem brīvā izvēles secībā. Kontrolpunktu uzdevumu veikšanai nav nepieciešamas speciālas priekšzināšanas, bet gan attapība, taktika, radošums u.c.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā par individuālā treniņa testa norisi vērsties pie LSPA Slēpošanas katedras vadītāja vai 26374125.

Individuālo treniņu testu organizē LSPA Slēpošanas katedras docētāji sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību.

Piesakoties šiem testiem, ikvienam jāapliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā nav bijis ārvalstīs, ka nav elpceļu infekcijas pazīmes un apzināti neslimo ar Covid-19. Katram atlētam būs jāparaksta apliecinājums. Atlēti ar elpceļu infekciju pazīmēm (neatkarīgi no Covid-19 testu rezultātiem) netiks pielaisti testiem. Kā arī piesakoties šiem testiem, jāievēro 06.11.2020. MK rīkojums Nr. 655 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu».

10. decembris, 2020 plkst. 18:03