RTU studentes uzvar Universiādes sacensībās galda tenisā

.
.
.
Foto - Sandra Škutāne

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda izcīnījusi 1. vietu Latvijas 28. Universiādes sacensībās galda tenisā sieviešu komandu konkurencē.

RTU studentes kopumā sacensībās ieguva 20 punktus, krietni atraujoties no pārējām konkurentēm un kā otro aiz sevis atstājot Latvijas Universitātes komandu ar 11 punktiem. Trešā vieta — Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentēm.

Sieviešu vienspēlēs 1. vietu ieguva RTU studente Majorova Viktorija (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF), un 2. vietu — RTU studente Inga Birzniece (BIF). Viņas palika nepārspētas arī dubultspēlēs, kur V. Majorovas un I. Birznieces tandēms izcīnīja 1. vietu.

Savukārt vīriešu konkurencē RTU studentu komanda ieguva 4. vietu, bet par uzvarētāju kļuva Daugavpils Universitātes studentu komanda.

Sacensības notika sestdien, 16. decembrī, un tās organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība.

18. decembris, 2017 plkst. 10:00