RTU Sporta centrs

RTU studentes un studenti aicināti pieteikties Rektora kausa izcīņai florbolā

13. janvāris, 2022
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir aicināti piedalīties Rektora kausa izcīņā florbolā, kas norisināsies gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Sacensību 1.posms notiks 1. - 2. februārī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala​. RTU Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās RTU sacensības Rektora kauss, kas norisinās visa mācību gada garumā no novembra līdz pat pavasarim.

Spēlētājiem iespējams pieteikties, aizpildot anketu, vai arī sazinoties ar savas fakultātes pašpārvaldi.

Komandu kapteiņiem pieteikumus dalībai RTU rektora kausā florbolā sievietēm un vīriešiem jāiesniedz elektroniskā veidā līdz 25.janvāra plkst. 12.00, pieteikumus sūtot uz  un .

Komandu sastāva (vārdiskos) pieteikumus sievietēm un vīriešiem jāiesūta līdz 27.janvāra plkst. 20.00.

Pirmspēles pieteikumi būs aizpildāmi uz vietas spēļu dienā.

Pēc komandu pieteikumu saņemšanas, galvenais tiesnesis sastādīs spēļu kalendāru un nosūtīs sieviešu un vīriešu komandu kapteiņiem uz e-pastiem 2022.gada 27.janvārī līdz plkst. 22.00.

Sacensību nolikums.

Papildu informācija pieejama sadaļā «Rektora kauss florbolā 2021./2022.»

13. janvāris, 2022 plkst. 13:45