RTU studentes izcīna godalgotas vietas «Sportland» kausa IV posmā vieglatlētikā.

22. jūlijs, 2019
.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš

Par uzvarētāju 200 metru skrējienā «Sportland» kausa IV posmā vieglatlētikā kļuvusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes pirmā kursa studente Asnāte Kalniņa ar rezultātu 25,77.

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes trešā kursa studente Laima Barbane izcīnīja otro vietu lodes grūšanā sievietēm (rezultāts – 10,65). Vīru konkurencē 200 metru skrējienā Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes pirmā kursa students Jurijs Kravčonoks ierindojās sestajā vietā (rezultāts – 23,96). Savukārt divreiz garākā distancē sievietēm ar rezultātu 1:05,05 Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes pirmā kursa studente Dace Asme finišēja devītā.

«Sportland» kausa IV posms vieglatlētikā notika 19. jūlijā Rēzeknē. Ar visiem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Šovasar RTU vieglatlēti vēl piedalīsies arī Latvijas čempionātā, kas notiks 27.-28. jūlijā Ogrē. Pirmajā dienā sacensības sāksies plkst. 15.00, bet otrajā – plkst. 11.00.