RTU Sporta centrs

RTU studentei sudrabs Latvijas Junioru meistarsacīkstēs kamaniņu sportā

22. februāris, 2022
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Sudraba medaļu no Latvijas Junioru un jaunatnes meistarsacīkstēm kamaniņu sportā mājās ir atvedusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes neklātienes studente Anda Upīte.

Anda medaļu izcīnīja junioru konkurencē, startējot ekipāžu sacensībās duetā ar Zani Kalumu, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija. Andai pagājusī nebija veiksmīga sezona, jo gūtās traumas viņai liedza startēt sacensībās.

Junioru konkurencē zelta medaļu izcīnīja Kaspara Rinka un Vitālija Jegorova ekipāža, savukārt bronza tika Jāņa Gruzduļa-Borovoja un Ulda Jaksebogas duetam.

Latvijas čempionāts un Latvijas Junioru un jaunatnes meistarsacīkstes kamaniņu sportā norisinājās 20. februārī Siguldā, tajās piedalījās 64 sportisti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. februāris, 2022 plkst. 16:13