RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studente kamaniņbraucēja Anda Upīte ar pārinieci Saniju Ozoliņu uzvar «Eberspacher» Pasaules kausa septītajā posmā

13. februāris, 2023
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija (trešā no kreisās - Anda Upīte)

Panākumu laurus sacensībās atkal plūkusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente kamaniņu sportiste Anda Upīte, kopā ar pārinieci Saniju Ozoliņu uzvarot «Eberspacher» Pasaules kausa septītajā posmā, savukārt bronzu izcīnot «BMW Sprinta» Pasaules kausa kopvērtējumā. Sacensības norisinājās Vinterbergā, Vācijā.

Anda un Sanija uzvaru izcīnīja kamaniņu divvietīgo ekipāžu konkurencē «Eberspacher» Pasaules kausa septītajā posmā [31.483]. Latvietēm par 0.031 sekundi piekāpās itālietes Andrea Voettere/Mariona Oberhofere, ierindojoties otrajā pozīcijā, savukārt bronzas godalgu izcīnīja Itālijas duets Nadija Falkensteinere/Annalena Hubere (Nadia Falkensteiner/Annalena Huber) [+0.078], ziņo kamanas.lv.

«Eberspacher» Pasaules kausa septītais posms noslēdzās ar «BMW Sprinta» Pasaules kausa finālu, noskaidrojot arī Mazā kristāla globusa ieguvējus «BMW Sprinta» kausa kopvērtējumā. Anda un Sanija kopvērtējumā ar 170 punktiem izcīnīja trešo vietu un Mazo kristāla globusu.

Pirms tam «Eberspacher» Pasaules kausa ceturtajā posmā Anda Upīte un Sanija Ozoliņa izcīnīja zeltu, piektajā posmā – sudrabu, savukārt sestajā posmā ierindojās 4. vietā.

«Eberspacher» Pasaules kausa astotais posms norisināsies Sanktmoricas dabīgajā ledus trasē, Šveicē.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. februāris, 2023 plkst. 15:39