RTU Sporta centrs

RTU studente florboliste Laura Gaugere saņems stipendiju studijām un sportam

8. novembris, 2021
Foto - Ritvars Raits, floorball.lv

Pateicoties līdzjutēju balsojumam, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente florboliste Laura Gaugere, kura piedalījās portāla Tvnet tradicionālajā sociālajā projektā, saņems 1000 eiro stipendiju, lai varētu savienot profesionālo sportu ar studijām.

Laura RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē studē «Uzņēmējdarbības loģistiku» un vienlaikus spēlē Latvijas sieviešu U19 florbola izlasē, bet ikdienā trenējas florbola komandā «Rubene».

Viņas mērķis – spēlēt kādā komandā aiz Latvijas robežas. Laura ir nolēmusi pabeigt studijas un tikai pēc tam meklēt sportošanas iespējas ārzemēs, jo uzskata, ka sportistam tomēr ir nepieciešama arī laba izglītība kādā konkrētā jomā.

Laura ir aktīva RTU studente – līdztekus mācībām darbojas gan pašpārvaldē, gan Studentu parlamentā un šīs aktivitātes vēl pamanās savienot ar sportu.

Dalībai trešās sezonas projektā attiecīgo sporta veidu federācijas izvirzīja astoņas sportistes un tikpat daudz sportistu, kā arī trenerus. Katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā. Kopā ar Lauru stipendijas vēl saņems arī lakrosiste Eiženija Matilēviča un regbijiste Patrīcija Mūrniece, abas no Rīgas Stradiņa universitātes.

Drīz sāksies balsojums par puišiem sportistiem. No RTU projektā piedalās frisbijists Emīls Elksnītis, pludmales volejbolists Artūrs Rinkevičs un lakrosists Sergejs Ņikitjuks.

Gatavojoties balsojumam, patlaban ir iespējams iepazīties ar Emīlu Elksnīti.

Tvnet sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. novembris, 2021 plkst. 16:33