RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studente Anda Upīte kopā ar pārinieci Saniju Ozoliņu kļūst par Latvijas čempionēm kamaniņu sportā

7. marts, 2023
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Anda Upīte, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente, kopā ar pārinieci Saniju Ozoliņu Latvijas čempionātā kamaniņu sportā ieguva zelta godalgu. Latvijas čempionāts un Latvijas junioru un jaunatnes meistarsacīkstes norisinājās Siguldas bobsleja trasē. Sacensībās piedalījās 99 sportisti.

Anda un Sanija zelta godalgu ieguva divvietīgo ekipāžu konkurencē [1:26.593]. Goda pjedestālā otrajā vietā ierindojās Viktorija Ziediņa un Selīna Elizabete Zvilina [+0.435], savukārt bronzas godalgu izcīnīja Marta Robežniece un Kitija Bogdanova [+0.446], vēsta kamanas.lv.

Anda un Sanija šosezon ir guvušas vērā ņemamus panākumus – «Eberspacher» Pasaules kausa posmos iegūstot gan zeltu, gan sudrabu, savukārt Pasaules kausa kopvērtējumā sportistes ir izcīnījušas 467 punktus, ierindojoties piektajā pozīcijā, bet BMW Sprinta kausā Andai un Sanijai ir 637 punkti un ceturtā vieta.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. marts, 2023 plkst. 11:09