RTU studentam Reinim Krauklim zelts un sudrabs «Zelta Volāna Baložu kausa» 3. etapa sacensībās

22. novembris, 2022
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Ar divām godalgām no «Zelta Volāna Baložu kausa» 3. etapa sacensībām atgriezies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Reinis Krauklis, kurš vīriešu dubultspēlēs izcīnīja 1. vietu, bet vienspēlēs – 2. vietu.

Reinis Krauklis pārī ar Artūru Akmeni uzvaru guva vīriešu dubultspēlēs A grupā, savukārt 2. vietu – A grupas vīriešu vienspēlēs.

Sacensībās startēja arī citi RTU studenti un mācībspēki. A grupas vīriešu vienspēlēs RTU badmintona treneris Uģis Briedis (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts – MLĶF DTI) ierindojās 7. vietā, savukārt RTU students no Indijas Alavala Rohit Sai Kumar (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte – MTAF) – 17. vietā.

Toties A grupas dubultspēlēs Alavala Rohit Sai Kumar pārī ar RTU studentu no Šrilankas Thimira Gunasekara (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte – DITF) izcīnīja 4. vietu.

B grupā vīriešu vienspēlēs RTU students no Šrilankas Ellawala Liyanage Dulhan (MTAF) ieguva 5. vietu, savukārt RTU studenti no Indijas Samay Kochhar (DITF) – 11. vietu, Thomas Sherin (Inženierekonomikas un vadības fakultāte – IEVF) – 13. vietu un Jadhav Aditya Rajendra – 19. vietu.

B grupas dubultspēlēs Samay Kochhar pārī ar Jadhav Aditya Rajendra ierindojās 4. vietā, bet Thomas Sherin pārī ar šrilankieti Ellawala Liyanage Dulhan – 10. vietā.

Studente Elīna Fjodorova (IEVF), vienīgā RTU pārstāve sieviešu vienspēlēs B grupā, izcīnīja 13. vietu.

«Zelta Volāna Baložu kausa» 3. etapa sacensības norisinājās 20. novembrī Baložu sporta kompleksā, un tajās dažādās meistarības grupās piedalījās 85 badmintonisti no Latvijas, Ukrainas, Indijas un Šrilankas.

RTU pārstāvēja deviņi spēlētāji vīriešu vienspēļu, sieviešu vienspēļu un vīriešu dubultspēļu kategorijās. RTU badmintonistu komandu vada badmintona treneris un MLĶF DTI asociētais profesors Uģis Briedis.