RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentam lauri ziemas peldēšanas čempionātā

28. janvāris, 2019
Foto - Jānis Bitenieks (http://veloronis.lv)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) peldētāji sekmīgi aizvadījuši Latvijas XV atklāto ziemas peldēšanas čempionātu, kas 26. janvārī norisinājās Liepājā, aktīvās atpūtas parkā «Beberliņi».

RTU students Gundars Lapše (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) izcīnīja 1. vietu 4 x 25 m stafetē.

RTU komandā sacensībās piedalījās arī RTU absolventi Aleksejs Smorigo (MTAF) un Olga Šišlova (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte un Inženierekonomikas un vadības fakultāte), kā arī bijušais RTU Sporta katedras peldēšanas treneris Pāvels Šišlovs. O. Šišlova ar rezultātu 32,85 sekundes uzvarēja 50 m distancē, savukārt P. Šišlovs laurus plūca 100 m distancē, to pieveicot 1 minūtē 7 sekundēs.

Peldēšanas čempionātā piedalījās ziemas peldēšanas entuziasti ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības rīkoja Liepājas klubs «VeloRonis».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

28. janvāris, 2019 plkst. 13:25