RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenta komanda izcīna trešo vietu Eiropas kausa izcīņas posmā bobslejā

23. decembris, 2019
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta Ralfa Bērziņa četrinieks ar stūmējiem Māri Priekuli, Reini Nunguru un Dāvi Spriņģi Eiropas kausa izcīņas posmā bobslejā četriniekiem izcīnīja dalītu trešo vietu. Sacensības notika 22. decembrī Kēnigszē.

Kaut arī izlozē R. Bērziņa komandai tika tikai 21. kārtas numurs, tomēr ekipāžas rezultāti priecēja, jo pirmajā braucienā sportisti uzrādīja sesto labāko laiku un otrajā bija jau ceturtie, kopvērtējumā sasniedzot trešo vietu, ko dala ar Šveices jauno pilotu Timo Roneru.

Par uzvarētājiem sacensībās kļuva vācieši, bet otrajā vietā – Krievijas sportisti. R. Bērziņa četrinieks no otrās pozīcijas atpalika tikai par 0,06 sekundēm.

Eiropas kausa vērtējumā R. Bērziņa komanda patlaban ieņem 20. pozīciju.

R. Bērziņš studijas RTU sāka 2018./2019. akadēmiskajā gadā, izmantojot RTU piedāvājumu Latvijas jaunajiem sporta talantiem studēt par augstskolas līdzekļiem pēc individuāla plāna, lai sportošanu varētu savienot ar studijām.

2019. gada janvārī, startējot bobsleja divnieku sacensībās kopā ar stūmēju Dāvi Spriņģi, R. Bērziņš Siguldā izcīnīja otro vietu Eiropas kausa posmā, bet junioru vērtējumā abi sportisti tika kronēti par Eiropas čempioniem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

23. decembris, 2019 plkst. 15:24