RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenta bobslejista Dāvja Kaufmaņa ekipāža Pasaules junioru čempionātā U-23 konkurencē – otrā

25. janvāris, 2021
Foto - Latvijas bobsleja un skeletona federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) students bobslejists Dāvis Kaufmanis pārī ar Ivo Danu Kleinbergu Šveicē notikušajā Pasaules junioru čempionātā U-23 konkurencē Latvijas divnieks izcīnīja sudraba medaļas, bet kopvērtējumā ierindojās 10. vietā.

U-23 konkurencē Latvijas divnieks uzvarētāja rumāņa Mihaila Tentea ekipāžai zaudēja 1,89 sekundes, savukārt čempionāta kopvērtējumā, izcīnot 10. vietu, līderim Hansam Peteram Hanighoferam no Vācijas zaudēja 2,91 sekundi.

Tikmēr cita Latvijas ekipāža, kurā arī startēja RTU IEVF students Ralfs Bērziņš kopā ar Edgaru Nemmi pirmajā braucienā sasniedza astoto labāko rezultātu, bet otrajā dalīja septīto vietu ar Cipuļa divnieku. Divu braucienu summā Bērziņa vadītais divnieks līderim zaudēja 2,01 sekundi un ierindojās astotajā vietā.

Latvijas vienīgā bobsleja četrinieku komanda Pasaules junioru čempionātā – Ralfs Bērziņš ar stūmējiem Arni Bebrišu, Lauri Kaufmani, kurš ir RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students, un Edgaru Nemmi – Sanktmoricas trasē desmit komandu konkurencē kopvērtējumā ierindojās astotajā vietā. Pēc pirmā brauciena latvieši bija devītie, bet otrajā braucienā tomēr izdevās pakāpties par vienu vietu augstāk.

Savukārt junioru čempionātā skeletonā Sanktmoricā RTU IEVF studente Dārta Zunte ierindojās 12.vietā, bet U-20 vērtējumā viņai labāks rezultāts – sportiste palika piektā.

Pasaules junioru čempionāts norisinājās Šveicē, Sanktmoricas trasē 22.–24. janvārī.

25. janvāris, 2021 plkst. 14:03