RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenta bobsleja ekipāžai 4. vieta Pasaules čempionātā

3. marts, 2020
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Pasaules čempionātā bobslejā Oskara Ķibermaņa ekipāža, kurā kopā ar Dāvi Spriņģi un Matīsu Mikni startēja arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students Lauris Kaufmanis, izcīnīja augsto ceturto vietu. Šīs sacensības, kas norisinājās Vācijas trasē Altenbergā, bija arī bobsleja 2019./2020. gada sezonas noslēgums.

Sacensības izvērtās gana saspringtas un dramatiskas, jo jau dienu pirms tām kļuva zināms, ka O. Ķibermaņa komandā nepieciešamas izmaiņas, jo Arvim Vilkastem sevi manīt liek savainojums, tāpēc viņa vietu kamanās starp L. Kaufmani un M. Mikni ieņēma Dāvis Spriņģis, kurš visu sezonu aizvadīja otra RTU studenta Ralfa Bērziņa četriniekā.

Diemžēl brauciens, kaut rezultatīvi izdevās labi, tomēr L. Kaufmanim nebija veiksmīgs, jo viņš guva savainojumu un nebija zināms, vai viņš vispār varēs sacensībās piedalīties nākamajā dienā. Tomēr sastāvs netika mainīts, un gala rezultātā O. Ķibermaņa ekipāža nosargāja 4. vietu.

Līdz ar šīm sacensībām noslēdzās 2019./2020. gada bobsleja sezona. Nākamās sacensības notiks šī gada beigās, un plānots, ka nākamās sezonas Pasaules kausa pirmais posms risināsies Siguldā novembra beigās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. marts, 2020 plkst. 14:03