RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studējošie sportisti var pieteikties sporta stipendijām

25. septembris, 2019
Foto: pixabay.com

Sportisti, kuri studē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), līdz 16. oktobrim ir aicināti pieteikties no valsts budžeta finansētajām sporta stipendijām, kuru mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizēt studentu sportu un veicināt rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Stipendiju konkursu ir izsludinājusi Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), un tām var pieteikties Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kuri sekmīgi studē RTU un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautiskās sporta federāciju asociācijas biedres vai ir atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā.

Stipendijai jāpiesakās līdz 16. oktobrim, nepieciešamos dokumentus elektroniski nosūtot uz LSFP e-pasta adresi un parakstītos dokumentu oriģinālus iesniedzot vai atsūtot uz LSFP biroju Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013.

Stipendijas apmērs ir atkarīgs no valsts budžetā programmā «Sports» šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem, bet ne vairāk kā 1500 EUR vienam studentam par vienu studiju gadu. Katrs pretendents, sekmīgi studējot, stipendiju var saņemt ne vairāk kā divu studiju programmu — pirmā līmeņa vai bakalaura un maģistra — studiju laikā. Doktorantūras studenti tiek vērtēti atsevišķi.

Piesakoties stipendijai līdz 16. oktobrim, stipendijas ieguvēji pirmo maksājumu saņems divu nedēļu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Pretendentu iesniegumus vērtēs Sporta stipendiju komisija, kuras sastāvā darbojas pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Olimpiskās vienības, Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Augstskolu sporta savienības un Latvijas Sporta federāciju padomes.

Konkursa nolikums

Iesniegums