RTU sportistiem sudrabs un bronza Latvijas vieglatlētikas čempionātā

.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš (attēlā pirmais no kreisās — Valērijs Valinščikovs)

Ar trim medaļām – vienu sudraba un divām bronzas – no Latvijas čempionāta vieglatlētikā atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Vislabāk no RTU sportistiem veicās Valērijam Valinščikovam (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF)). Viņš 100 metru distancē uzstādīja personisko rekordu – 10,78 sekundes – un izcīnīja sudraba medaļu.

Savukārt Matīss Velps (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte) raidīja šķēpu 69,70 metru tālumā, un šis rezultāts viņam atnesa bronzas medaļu. Bet Kārlis Sondors (Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte (EVIF)) ar rezultātu 15,41 sekunde bronzas medaļu izcīnīja 110 metru barjerskrējienā.

Šķēpa mešanā sievietēm Linda Luīze Šalme (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) izcīnīja piekto vietu (47,50 metri), savukārt Džeina Dombrava (ETF) – devīto vietu (38,67 metri).

Tāpat devītajā vietā 100 metru skrējienā (12,82 sekundes) ierindojās Asnāte Kalniņa (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), lodes grūšanā – Laima Barbane (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte) (10,77 metri) un tāllekšanā (6,31 metrs) – Edgars Bulāns (BIF).

Savukārt Dacei Asmei (ETF) 16. vieta 200 metru skrējienā (27,28 sekundes) un astotā vieta 400 metru skrējienā (1:03,06 minūtes), bet Jurijam Kravčonokam (MTAF) – 10. vieta 400 metru distancē (52,21 sekundes) un 14. vieta 200 metru skrējienā (23,75 sekundes).

Latvijas čempionāts vieglatlētikā notika 8. un 9. augustā Jelgavā, savukārt nākamie starti mūsu vieglatlētus gaida jau 14. un 15. augustā, kad Ogrē notiks Latvijas Prezidenta kausa izcīņa, kurā startēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izlases. Ar šīm sacensībām arī noslēgsies šī vieglatlētikas sezona.