RTU sportistiem godalgotas vietas «Sportland» sacensībās vieglatlētikā

.
.
.
Foto - Guntis Bērziņš

Sasniegumus Latvijas mēroga sacensībās vieglatlētikā — «Sportland» kausa pirmajā posmā — guvuši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti. Sacensības notika sešās disciplīnās četrās vecuma grupās.

60 m barjerskrējienā uzvaras laurus (8,17) plūca Kristaps Sietiņš (attēlā) (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 2. kurss), savukārt 3. vietā (8,63) šajā disciplīnā ierindojās Kārlis Sondors (attēlā) (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 3. kurss).

300 m skrējienā vīriešu konkurencē 2. vietu (34,92) izcīnīja Valērijs Valinščikovs (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 4. kurss), savukārt sieviešu konkurencē 3. vietā (41,70) ierindojās Asnāte Kalniņa (IEVF 1. kurss).

3. vieta (6,70) — Dāvidam Kutram (IEVF, 1. kurss) tāllēkšanā.

Labus rezultātus (45,36) 300 m skrējienā sasniedza arī Dace Asme (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 1. kurss), iegūstot 7. vietu, kā arī Laima Barbane (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 3. kurss), lodi aizgrūžot 10, 72 m un iegūstot 7. vietu. Savukārt 300 m skrējienā personisko rekordu (38,66) sasniedza Juris Gailis (Arhitektūras fakultāte (4. kurss), ierindojoties 13. vietā.

«Sportland» kausa pirmais posms norisinājās sestdien, 12. janvārī, Liepājas Olimpiskā centra jaunajā manēžā.

Sacensību rezultāti — Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.