RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU sportistiem bronza starptautiskajās pašaizsardzības sacensībās

4. aprīlis, 2018
.
.
.
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pašaizsardzības izlases studenti labu sniegumu parādījuši starptautiskajās pašaizsardzības sacensībās «Baltic Martial Arts Olympiad», kur bija ietverti pasaules un Eiropas čempionāta posmi karatē.

Veiksmīgākais starts šajās sacensībās bija Elīzai Binderei (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 1. kurss), Aigaram Skrindam (IEVF 2. kurss) un Aleksejam Trapezņikovam (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1.kurss), kuri izcīnīja bronzas medaļas Goshin Jutsu +18 kategorijā.

Savukārt Toms Jansons (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) maģistrantūras 1. kurss) izcīnīja 3. vietu medaļas Goshin Jutsu kategorijā un 4. vietu — Karate-Shobu Sanbon kategorijā.  

Toties Natālija Fučadži (Tālākizglītības nodaļa) un Laura Leja (Tālākizglītības nodaļa) ieguva 4. vietu Goshin Jutsu +18 kategorijā.

Sacensības notika Rīgā 24. un 25. martā, un tās organizēja Latvijas Karatē federācija. Sacensībās startēja dalībnieki no Azerbaidžānas, Nepālas, Zviedrijas, Itālijas Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Sacenību foto — Elvis Butrims.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. aprīlis, 2018 plkst. 9:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi