RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportistiem bronza Baltijas tehnisko universitāšu sporta spēlēs

5. jūnijs, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti izcīnījuši trešo vietu Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēlēs, kas notika Tallinā un kur sacensības norisinājās vairākās disciplīnās — basketbolā, volejbolā, tenisā, galda tenisā, badmintonā, šahā un makšķerēšanā.

Visveiksmīgāk cīnījās tenisisti (Andris Krūmiņš, Aivars Linkevičs, Sanita Vīlistere), izcīnot uzvaras spēlēs ar Kauņas Tehniskās universitātes (KTU) un Tallinas Tehniskās universitātes (TTU) komandām un rezultātā iegūstot pirmo vietu konkrētajā disciplīnā.

Otro vietu ieguva arī RTU volejbola komanda (Maksims Žuks, Oskars Lauva, Pēteris Circāns, Gints Gaiķens, Gints Gulbis, Marians Valpēteris, Ervīns Siļickis), uzvarot TTU komandu ar 3:2 un piekāpjoties KTU komandai ar 0:3. Tāpat otro vietu RTU sportisti (Egons Lavendelis, Ēriks Priednieks, Jānis Leli) izcīnīja šahā, spēlējot neizšķirti 2:2 gan ar TTU, gan ar KTU komandas spēlētājiem. RTU komanda (Agris Znotiņš, Armands Pļavnieks, Pēteris Orlovskis un Aija Orlovska) 2. vietu izcīnīja arī makšķerēšanā.

Savukārt 3. vietu, piekāpjoties KTU un TTU, ieguva gan RTU vīru basketbola komanda (Uldis Lencis, Egils Zvejnieks, Māris Umbraško, Sandris Ručevskis, Jurģis Zemītis, Intars Jansons), gan sieviešu volejbola komanda  (Laura Petroviča, Baiba Zute, Ilze Rūtiņa, Jana Hūna, Anita Pizele, Anastasija Afanasjeva), un 3. vieta arī galda tenisistiem (Sanita Vīlistere,  Antons Kutjuns, Egīls Pāns).

Kopvērtējumā RTU ieguva 12 punktus, KTU — 13 punktus un TTU — 16 punktus.

Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēles notika no 1. līdz 3. jūnijam, un šogad tās norisinājās 52. reizi. Pirmoreiz spēles notika 1966.gadā, un Rīgas Politehnisko institūtu (tagad — RTU) togad pārstāvēja Ēriks Priednieks, piedaloties šaha sacensībās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. jūnijs, 2018 plkst. 16:00