RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportisti spēka divcīņā izcīna otro vietu

17. septembris
Foto - Karīna Evelīna Celmiņa

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda kopvērtējumā izcīnījusi otro vietu 14. septembrī notikušajā Krimuldas novada čempionātā spēka divcīņā. Sacensībās sportisti savus spēkus rādīja divās disciplīnās — spiešanā guļus un vilkmē.

RTU sportiste Sigita Dzene kategorijā 63+ kg kopvērtējumā sieviešu konkurencē ieguva pirmo vietu, spiešanas disciplīnā finišējot pirmā un sasniedzot 57,5 kg, kā arī paceļot 147,5 kg.

Vīriešu konkurencē RTU sportists Reinis Kaspars otro vietu izcīnīja kategorijā -93 kg, spiešanas disciplīnā sasniedzot 122,5 kg un paceļot 250 kg. Savukārt RTU Sporta centra treneris Jānis Kalnenieks -105 kg kategorijā ieguva pirmo un kopvērtējumā – otro vietu, spiešanas kategorijā sasniedzot 142,5 kg un paceļot 305 kg.

Foto galerija.

Raksta autors